Середа, 20.11.2019, 10:37
Короваївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Категорії каталога
Мала академія наук [1]
В цій категорії представлені наукові роботи учнів.
Конкурси, олімпіади, змагання [2]
Предмети [7]
Міні-чат
Головна » Статті » Шкільне життя » Предмети

Проект «Рівний доступ до якісної освіти»

У школі працює 13 вчителів, педагог-організатор та бібліотекар. Вищу категорію мають 4 вчителі (один з них має звання «старший вчитель»), решта – І, ІІ категорії та звання «спеціаліст». У школі два комп’ютерні класи – всього 19 комп’ютерів, які під’єднані до мережі "Internet” ,в тому числі школа отримала в 2008 році сучасний НКК по проекту «Рівний доступ до якісної освіти». Вчитель інформатики Проскурня В.А. має посвідчення курсів «INTEL».Навчання для майбутнього» , що дає йому право на навчання вчителів, ще один вчитель має посвідчення курсів «Mikrosoft”, та 5 вчителів – посвідчення курсів «Intel». Певні знання і навички роботи на комп’ютерах на рівні користувачів мають решта вчителів, а з 25 жовтня  для них проводиться навчання на курсах «Intel», по закінченні яких всі вчителі школи (стовідсотково) та бібліотекар матимуть відповідні знання та документи, які засвідчують їх можливості для роботи по проекту «Рівний доступ до якісної освіти».

Школа отримала в 2008 році сучасний НКК по проекту «Рівний доступ до якісної освіти» і педагогічний колектив школи з метою його ефективного використання в навчально-виховному процесі працює над методичною проблемою: «Підвищення інформаційної культури вчителя».        

Проблема, над якою працює школа:

 „ Розвиток творчих здібностей учнів», та виховна – «Виховання свідомих громадян України».

Один з засобів реалізації проблеми школи -  це впровадження і використання  вчителями та учнями такої інновації, як використання в навчально-виховному процесі інформаційно-комунікаційних технологій.

 Як ми намагаємося зробити це на практиці? – Перш за все звертаємо увагу на те, щоб підвищити ефективність уроку. Для цього кожен вчитель планує при складанні календарного плану уроки, на яких можна використати комп’ ютерні технології, враховуючи можливості шкільної медіатеки та ресурсів мережі « Internet» - з 2-го по 11 клас. Адміністрація школи складає графік використання комп’ ютерних класів з різних предметів, щоб уникнути збігів та перевантаження учнів .
  

Також у комп’ютерному класі знаходится шкільна медіатека, для її впорядкування призначено відповідального вчителя, який опанував курси «INTEL».

Комп’ ютерні класи відкриті для всіх учнів та вчителів школи в післяурочний час. З метою справді ефективного їх використання, конкретно для навчальних цілей, адміністрація школи здійснює контроль. Для цього ведеться журнал, в якому учителі записують прізвища учнів та тему, яку вони вибрали для роботи.

Випуск стінгазет здійснюється лише з допомогою програми Microsoft Office Publisher 2007.

 

Це ж стосується класних куточків. Учні-старшокласники мають свої поштові скриньки і листуються з своїми товаришами. В школі проводився конкурс малюнків та графіки, створених з допомогою відповідних програм.

Як наслідок цього – учні школи постійно займають призові місця в районних предметних олімпіадах, є учасниками І-го та ІІ-го етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких  робіт учнів-членів МАН України. Так, один з кращих учнів школи Ковальов Вадим в 2009 році здобув перемогу на районних олімпіадах з фізики та математики, здобув ІІІ місце з математики на обласній олімпіаді та ІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт в м. Полтаві, де і був нагороджений грошовими преміями.Науковим керівником учня був вчитель інформатики Проскурня В.А.

Добрі знання демонструють наші випускники. В цьому році з 10 випускників 5 вступили до вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації, в т.ч. в Київський національний університет ім. Т.Г.Шевченка.

Директор школи Кривенченко М.Ф.
Категорія: Предмети | Додав: korovai-a (22.10.2010)
Переглядів: 1170 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 1
1 Admin  

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук
Друзі сайту

Locations of visitors to this page

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Korovai tel. +380689223260, +380959268772 - © 2019