Головна » 2013 » Січень » 31 » Змагаємось
Змагаємось
Новорічні та різдвяні свята в спортивному житті школи пройшли під "щитом" - баскетбольним.
Були проведені змагання першості школи. Переможцями групи "А" стали учні 10 класу, а в групі "Б" перемогу святкували дівчата 9 класу.
Збірна команда юнаків школи приймала участь у "РІздвяному турнірі" який проходив 8 січня у спортивному залі ЗОШ № 4 міста
Ігри проходили у цікавій боротьбі, чого варта фінальна грау якій наші хлопці поступились господарям з рахунком 31:32.

7 лютого відбулась уже традиційна спортивна зустріч збірних команд учнів та випускників Короваївської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Знову, як і минулі роки, перемогу святкували випускники. Але рахунок 67 на 62 не лише тримав у напрузі гравців та глядачів,
а й дав можливість насолодитись грою та отримати позетивний заряд емоцій.

Переглядів: 324 | Додав: school-korovai | Рейтинг: 0.0/0