Головна » 2013 » Серпень » 15 » «Журавлик»
«Журавлик»
Літо — найяскравіша, кольорова і багатозвучна пора року. Літо – це час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів. Головне: „…щоб сонечко світило та веселка раділа".
Так під керівництвом директору табору Петриченко А.В. та вихователів Величко І.М., Могили Р.В.,  Молчанова С.О., Сина А.П., 1 серпня знову розпочав свою роботу табір відпочинку „Журавлик" з
денним перебуванням при Корваївській ЗОШ І-ІІІ ступенів. У таборі діти цікаво проводять свій час, час захоплюючих пригод і поїздок, нових знайомств та зустрічей.  На жаль, останнім часом все більше викликає тривогу те, що через брак коштів діти не мають можливості отримати повноцінний відпочинок та оздоровлення. За цих умов виникає необхідність шукати і просити спонсорів про допомогу. Ось тому хочеться висловити слова вдячності нашим спонсорам: господарство СТОВ «Прогрес» , В.П. Гавриленко, М.О. Коломієць, В.О. Коломієць, О.П. Гавриленко,В.Я. Охріменко,Б.П.Панімаш, Ю.І.Кушнір, О.Б. Чілінгарян, В.А. Проскурня, П.А. Дяченко, П.Г. Коляда, М.М.Гавриленко, М.П.Хірний, СТОВ «Яромир – Агро», М.П.Магазій, батьки.
І школярі, і керівництво школи дуже вдячні їм за підтримку і допомогу.

Алла Петриченко, директор табору відпочинку «Журавлик» Короваївської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Переглядів: 194 | Додав: school-korovai | Рейтинг: 0.0/0