Головна » 2012 » Лютий » 10 » Життя, як спалах блискавки
Життя, як спалах блискавки
Учні нашої школи взяли активну участь у підготовці та відзначенні 200-річчя великого земляка Є.П.Гребінки.
Широко представлена творчість на виставці книг його збірками, газетними матеріалами, вишитим портретом поета-байкаря.
Цікавою була і виставка малюнків до байок, поетичних та прозових творіа. Кращі з них- роботи Кравченко Катерини,  Гавриленко Юлії, Шпаковської Лілі, Коломійця Богдана, Коби Наталії, Савенка Олександра, Лисенко Ангеліни. А літературний ранок "Є.П.Гребінка-наш земляк, відомий український поет-байкар" запам'ятався всім присутнім інсценівками байок Є.Гребінки, художнім читанням уривків з роману "Чайковський", поетичних творів.
Найактивнішими учасниками свята були Тимошенко Богдан, Коляда Юрій, Магазій Анна, Савенко Олександр, Саволенко Євгенія, Гавриленко Олег та ведучі свята Гавриленко Ірина та Панімаш Анна.
Кращі роботи учнів та працівників школи були представлені на районній виставці,що проходила в день народження славного земляка в Будинку культури  міста Гребінки.
Життя, як спалах блискавки.Коротким, чесним і славним було воно. А пам'ять вічна, бо час - найвищий критерій істинності цінностей, створених людиною.
Категорія: Конкурси | Переглядів: 397 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0