Головна » 2013 » Жовтень » 29 » Згадуючи минуле, роздумуючи про нинішнє
Згадуючи минуле, роздумуючи про нинішнє
    Уперше за історію школи в 1996  році її відвідав іноземний гість. Це був пан Тео Брендель з Німеччини . Його супроводжував журналіст із Запоріжжя Віктор Петрович Педак.
     Чому Тео Брендель опинився в далекому від Німеччини українському селі? Він розшукав дівчину, Ганну Комар, яка в роки Другої світової війни опинилася в Німеччині в ролі остарбайтера в родині Бренделів. І так сталося, що вона іТео, якому було 12 років, подружилися. Ганна доглядала за хлопчиком і стала йому другою мамою.
      Після війни доля розлучила їх, і лише в 1996 році Тео знайшов Ганну і приїхав до неї в гості.  З метою розповісти дітям про те, що і в жорстокі роки війни перемагала  людяність , він завітав у школу.
      І от знову , 27 жовтня 2013 року  в Короваївську школу завітали гості – сім’я Комарів. Тео Брендель і ця дружна родина продовжують підтримувати тісні стосунки, підтверджуючи вислів  «дружба не знає кордонів».  Вони оглянули щколу, зустрілися з дітьми. Правнук Ганни Комар,  Володимир Комар,   подарував на згадку  газету «Доля з автографом війни», яку він створив, коли був учнем 7 класу однієї з шкіл м. Києва.
      Нині Володимир навчається в оптико-механічному коледжі університету ім. Т.Г. Шевченка.

Фото 1. «На згадку про зустріч учнів школи  з родиною Комарів залишилось фото. На задньому плані – в центрі – стінна газета «Доля з автографом війни», крайній справа її автор – Комар Володимир.»
Фото 2. Стінна газета «Доля з автографом війни»

Директор школи Кривенченко М.Ф.

Переглядів: 164 | Додав: school-korovai | Рейтинг: 1.0/1