Головна » 2017 » Березень » 20 » З досвіду роботи
З досвіду роботи

17 березня в Короваївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  відбувся семінар вчителів української мови та літератури на тему «Розвиток інформаційних компетентностей учнів засобами інноваційних технологій». З результатами  роботи по реалізації цієї проблеми ознайомили колег учителі української мови та літератури  Лисенко Тамара Петрівна та Могила Руслан Валерійович.
      Гості оглянули виставку вишивок  учительки-пенсіонерки Бутенко Раїси Петрівни, заступника директора з навчально-виховної роботи Омельченко Наталії Петрівни, учнів школи. Вразила виставка власних літературних творів  випускника школи, викладача Переяслав-Хмельницького педагогічного університету Сороки Сергія Володимировича, якого, на жаль, немає вже серед нас.
    Була представлена презентація учнів «Образ жінки-матері в українській літературі» та літературно-музична  композиція «Вона  -  любов, вона – печаль і втіха…»
   У програмі семінару і виступ-презентація з досвіду роботи вчительки Овсюківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Середи Ксенії Василівни. Перед присутніми виступила завідуюча районним методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Бігун Наталія Олексіївна.
   На закінчення вокально-інструментальний ансамбль «Зорепад» подарував присутнім кілька пісень, а танцівники – запальний танок .

Переглядів: 69 | Додав: school-korovai | Рейтинг: 0.0/0