Головна » 2011 » Вересень » 1 » з Днем знань!
з Днем знань!
Від щирого серця вітаємо всіх з Днем знань! Це чудове свято, яким ми розпочинаємо новий навчальний рік, єднає усі покоління представників найрізноманітніших професій, бо складну й тернисту дорогу пізнання ми торуємо впродовж усього життя. День знань став по-справжньому всенародним святом молодості і надій. Це свято насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи. Тих, хто прийшов сюди зі своїми дітьми чи онуками. Тих, хто щоденно віддає їм свої знання та тепло сердець, навчає і виховує в дусі любові до України та до людини як найбільших гуманістичних цінностей.
Сьогодні вперше на шкільне свято прийшло 6  учнів. Вітаємо радо всіх вас –Яна,Ярослав,Руслан,Ростислав,Дана,Владислав. Будьте дружними, здоровими, щасливими. Наші вітання шановним батькам. Впевнені, що цього вересневого сонячного дня кожен з вас згадав своє шкільне життя. А сьогодні уже ваші діти школярі. Тож будьте мудрими, наберіться якнайбільше терпіння у вихованні нашого молодого покоління.
Категорія: Навчання | Переглядів: 391 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0