Головна » 2012 » Квітень » 28 » Всесвітній День охорони праці
Всесвітній День охорони праці
З нагоди Дня охорони праці, який згідно Указу Президента України щорічно відзначається 28 квітня,  у нашій школі була проведена лінійка, на якій акцентувалось, що  сьогодні проблема охорони праці є однією з найактуальніших. Травматизм на виробництві завдає багато горя та страждань не тільки працівникам та їх родинам, а й безпосередньо впливає на економіку країни. Щодня на виробництві травмуються сотні людей. Тому виховувати високу культуру безпеки праці, відповідальне ставлення до особистої безпеки, збереження життя та безпеки оточуючих людей потрібно ще з раннього дитинства, бо сьогоднішні школярі - це майбутні працівники і роботодавці.
Категорія: Учнівське самоврядування | Переглядів: 351 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0