Головна » 2018 » Березень » 14 » Волонтерська робота в школі.
Волонтерська робота в школі.

Армія має силу, коли в неї надійний тил. Ми маємо таким стати. Лише відчуваючи нашу підтримку, вони продовжують боротьбу, бо знають, що за ними стоїть народ України. Допомога військовослужбовцям може бути різною. Головне мати бажання. Навіть  душевні листи, малюнки від дітей надихають їх, дають наснагу далі жити і воювати.Тому учні нашої школи вже не вперши підтримують воїнів АТО. Протягом тижня  учні всіх класів, їх батьки та вчителі писали воїнам листи, малювали малюнки, збирали продукти, ліки, побутові речі тим, хто кожен день чує свист куль і снарядів, бачить смерть своїх друзів і захищає нас, даруючи нам мирне небо над головою. А 14 березня  вчителі разом з директором школи  передали листи, малюнки та продукти харчування військовослужбовцям і пообіцяли продовжувати розпочату волонтерську роботу.

Переглядів: 29 | Додав: udubu | Рейтинг: 0.0/0