Головна » 2019 » Квітень » 1 » віртуальна реальність
віртуальна реальність

Шолом віртуальної реальності — пристрій, що дозволяє частково зануритися у світ віртуальної реальності, який створює зоровий та акустичний ефект присутності в заданому керуючим пристроєм (комп'ютером) просторі. Становить собою пристрій, що надягається на голову, забезпечений відеоекраном і стерео- або квадрофонічною акустичною системою. Назва «шолом» досить умовна: сучасні моделі набагато більше схожі на окуляри, ніж на шолом.

Шолом створює об'ємне зображення, подаючи дві різні картинки кожному оку. Крім того, шолом може містити гіроскопічний або інфрачервоний датчик положення голови.
До нашої школи завітали гості , які пропонували учням зануритися у віртуальний світ. Діти отримали величезне задоволення від відчутих вражень

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 93 | Додав: school-korovai | Рейтинг: 0.0/0