Головна » 2014 » Серпень » 15 » Весела табірна зміна
Весела табірна зміна

Добігає кінця табірна зміна. У дітей пришкільного табору відпочинку Короваївської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Журавлик»  гарних вражень вже на цілий рік вистачить. Адже скільки цікавого відбувається у “Журавлику ”!
  Особливо запам’ятався Деньтуризму і спорту . Незабутнім було і свято відкриття табірної зміни у школі. Багато позитивних емоцій додали дітворі танцювальний марафон,  поїздка  в м. Лубни та в м.Гребінка  в пожежну  частину та цех по виготовленню фасованої  питної води «Гребінківська» ,  походи  до річки  ,  прогулянки та відвідування футбольних матчів на сільському стадіоні. А скільки пісень ми вивчили…
  Але не було б  наше життя таке яскраве, веселе та солодке , якби  не наші спонсори:  Сухенко В.В.,Коломієць М.О., Панімаш Б.П., Дяченко П.А., Коломієць В.О., Охріменко В.Я.,Проскурня В.А.,  Гавриленко В.П., Кокозій  С.М., Федорченко В.Д., Чілінгарян О.Б., Коломієць О.М.
  Табірна зміна добігає кінця… А  попереду в нас ще багато цікавого і захоплюючого.

Директор пришкільного табору «Журавлик» Мащенко В.П.

15серпня 2014 року

Переглядів: 178 | Додав: school-korovai | Рейтинг: 0.0/0