Головна » 2019 » Лютий » 15 » Урок-проект
Урок-проект

Одним із видів навчання біології учнів є метод проектів. Він орієнтований на самостійну діяльність учнів - індивідуальну, парну, групову, спрямовану на розв’язання конкретної проблеми з використанням різноманітних методів і способів навчання і знань з різних галузей науки. Використання проектних технологій є так званим «містком» між теорією і практикою в процесі навчання, виховання і розвитку особистості учня. Ця педагогічна технологія направлена на застосування фактичних знань та набуття нових (часто шляхом самоосвіти) і є прикладом вдалого поєднання урочної та позаурочної діяльності. В нашій школі учні також беруть участь у проектах. 15 лютого учні 6 класу захищали свої проекти на тему “Дослідження умов проростання насіння”. Вони досліджували проростання квасолі в рузних умовах. Результати своїх дослідів вони фотографували та записували. після чого створювали відповідні презентації.Урок був дуже цікавим та змістовним!

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 84 | Додав: school-korovai | Рейтинг: 5.0/1