Головна » 2009 » Вересень » 18 » Учнівське самоврядування. Вибори Президента школи.
Учнівське самоврядування. Вибори Президента школи.
18 вересня  в нашій школі відбулися вибори президента учнівського колективу. Спочатку, протягом одного тижня, учні подавали прізвища претендентів президенти, але кандидатами мали бути лише учні 8 – 11 класів. Коли кандидати були вже відомі, учні 5 – 11 класів готувалися до голосування. Претендентами в президенти стали: Запорожець Олександр – учень 11 класу; Бабенко Аліна – учениця 11 класу; Стеценко Катерина – учениця 10 класу; Северин Антон – учень 9 класу. Нарешті почалися вибори, сиділи комісії, які стежили за порядком голосування. Навіть учні, яких не було в той день в школі, прийшли, щоб проголосувати за свого кандидата. На початку нового тижня результати були відомі. Президентом учнівського колективу став учень 11 класу – Запорожець Олександр. Отже,вітаємо з перемогою і бажаємо президенту впровадити політику знань, порозуміння та взаємоповаги, яка сприятиме покращенню життя у школі.

Переглядів: 1023 | Додав: Admin | Рейтинг: 2.0/1