Головна » 2019 » Лютий » 17 » Тиждень трудового навчання
Тиждень трудового навчання

Під керівництвом вчителя Тимошенка В.В. у школі проходив тиждень трудового навчання, в рамках якого активну участь брали учні 5-9 класів. Діти розгадували кросворди, ребуси, загадки, демонстрували свої знання з будови столярних та слюсарних інструментів, видів пиломатеріалів,тощо. Як підсумок тижня була проведена вікторина – змагання, де учні продемонстрували свої практичні навички та вміння. Переможці вікторини були нагороджені солодкими подарунками, а в загальному заліку першість в змаганнях виборола команда 7 класу, друге місце посіла команда 8 класу, третє місце вибороли учні 9 класу. В цілому всі заходи проведені протягом тижня трудового навчання були цікавими, захоплюючими, носили навчальний та виховний характер.

Переглядів: 132 | Додав: school-korovai | Рейтинг: 0.0/0