Головна » 2019 » Лютий » 11 » Тиждень біології
Тиждень біології

Біологія - один з найцікавіших і найблагодатніших предметів шкільного курсу, тому предметний тиждень – це свято творчого, нестандартного підходу до навчання та виховання школярів. Метою цього тижня  є поглиблення знань учнів з біології, формування у них пізнавального інтересу до предмету, виховання бережливого ставлення до живої природи, покращення їх знань про природу, розвитку почуття відповідальності за Землю, збереження власного здоров’я, заохочення до вивчення природничих наук. Тому в нашій школі з 04.02. по 08.02. 2019р. пройшов тиждень біології де учні були дуже активними і дізналися багато цікавого і пізнавального. Протягом тижня діти розгадували кросворди, цікаві загадки. Підготували виставку виробів та малюнків на біологічну тему.  Кожен клас виготовив оригінальні годівнички для птахів. 08.02.2019р. вчитель біології Федорченко І.П. провела позакласний захід “Біологія людини” для учнів 8 та 9 класів.

Переглядів: 71 | Додав: school-korovai | Рейтинг: 5.0/1