Головна » 2011 » Січень » 2 » Солодке свято
Солодке свято

Справжнє диво… Чи не його бажав у дитячих думках майже кожен. Мабуть, мріяли про нього і люди, які, ставши дорослими, при кожній нагоді намагаються подарувати іншим щасливі моменти життя. На превелике щастя, кожного року таких людей стає все більше. Особливо хвилююче, коли завдяки їх небайдужості з’являються щасливі посмішки на дитячих обличчях, і малеча починає вірити у справжні дива.

Ви, напевне, здогадалися, що мова про наших спонсорів, без допомоги, матеріальної підтримки яких, не змогла б завітати зимова казка у дитячі серця.

Учні Короваївської ЗОШ І-ІІІ ступенів зустріли зимові свята з прекрасним настроєм завдяки спонсорській допомозі у вигляді чудових новорічних подарунків. А подарували  цей настрій дітям :

Науменко В.І.
Чілінгарян О.Б.
Гавриленко А.І
Гавриленко В.П.
Смик О.М.
Коломієць М.О.
Степаненко С.І.
Панімаш Б.П.
Коломієць В.О.
Кокозій С.М.
Курочка Л.П.
Коляда П.Г.
Кофейніков Ю.М.
Масляєва С.В.
Проскурня В.А.

То ж, якою б не була новорічна погода, завдяки таким небайдужим людям у дитячих серцях оселяється тепло, і, напевне, саме такі люди з їх життєвою позицією є найкращими вихователями підростаючого покоління, бо, як відомо, найвпливовіше виховання — власний приклад.

Адміністрація, педагогічний та учнівський колективи Короваївської ЗОШ І-ІІІ ступенів висловлюють щиру подяку спонсорам.  І в прийдешньому році зичать їм всіляких гараздів, міцного здоров’я, родинного щастя та достатку, професійних успіхів.

Педагог-організатор Короваївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мащенко В.П.

Категорія: Дозвілля | Переглядів: 376 | Додав: Admin | Теги: учні, Свято, подарунки, Проскурня, Новий рік, солодощі | Рейтинг: 0.0/0