Головна » 2018 » Лютий » 20 » «Скажемо смертельним групам ні! Ми за життя!».
«Скажемо смертельним групам ні! Ми за життя!».

Останнім часом в Україні у соціальних мережах стрімко поширюється створення небезпечних груп, у яких дітей доводять до самогубства. Учасники даних спільнот називають себе «китами». При вступі до такої групи перед дітьми ставлять певні завдання «квести», а також адміністратор вказує написати певний текст у себе на особистій сторінці. Дані завдання передбачають нанесення дитині каліцтв, або заподіяння болю. Фінальне змагання – покінчити життя самогубством та зафіксувати момент смерті на камеру в режимі «online». Дані групи в соціальних мережах проходять, як «Море китів», «Тихий дім», «Розбуди мене в 4.20», «50 днів до самогубства», інші.
З метою попередження дітей про небезпеку та недопущення вчинення підлітками суїцидів в нашому навчальному закладі, 9лютого 2018 року, учнями спільно з педагогом-організатором Федорченко І.П.., було проведено виховний захід «Скажемо смертельним групам ні! Ми за життя!».
Просимо батьків звертати увагу на:
- психологічний стан дитини;
- перевіряти шкіряні покриви на наявність пошкоджень різного роду у формі кита;
- звертати увагу на коло спілкування дитини;
- встановлювати функцію «батьківський контроль» на гаджети дитини.

Переглядів: 22 | Додав: udubu | Рейтинг: 0.0/0