Головна » 2011 » Січень » 19 » Шаховий турнір
Шаховий турнір
І як тільки не називають шахи – одну з найдавніших ігор сучасності. І «ігри розуму», і «мозковий штурм», і «гімнастика для мозку» - і все це вірно. Шахи молоді дають можливість розвивати логічне мислення, навчають стратегії та багатовекторним планам. Більш досвідчені шахісти полюбляють шахи через їх велику комбінативність та можливість сотень тисяч варіацій атаки супротивника. Так, шахи покоряються всім – і зовсім дітям, і юнакам, й пенсіонерам.
Днями підведено підсумки шкільного турніру з шахів. Перше місце зайняв учень 10 класу Северин Антон, друге - учень 7 класу Паршин Боря, на третьому місці учень 8 класу Тимошенко Богдан

Зліва направо: Тимошенко Б., Северин А., Паршин Б.

Категорія: Спорт | Переглядів: 378 | Додав: Admin | Теги: Короваї, Кіприк, школа, учні, шахи | Рейтинг: 5.0/1
1 С@ньОк