Головна » 2011 » Лютий » 1 » Семінар в Короваївській ЗОШ
Семінар в Короваївській ЗОШ
28 січня на базі Короваївської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар заступників директорів шкіл з виховної роботи на тему «Впровадження у виховний процес інформаційно-комунікаційних технологій з метою реалізації програми МОН України «Рівний доступ до якісної освіти».
Учасники семінару ознайомилися з досвідом роботи вчителів  та учнів школи з вказаної теми, учнівською виставкою « Світ моїх захоплень» та  методичними розробками педагогів школи з виховної роботи.
На закінчення семінару учасники шкільної художньої самодіяльності продемонстрували гостям свої артистичні таланти.
Категорія: Навчання | Переглядів: 413 | Додав: Admin | Теги: Короваї, методична робота, Кіприк, Кривенченко, семінар, розробки | Рейтинг: 4.7/3