Головна » 2015 » Квітень » 16 » Семінар
Семінар

Основна мета в навчанні в тому, щоб закласти основу комунікативно-мовного та соціокультурного розвитку учнів, розвивати їхню здатність використовувати англійську мову як інструмент спілкування. Практично всі педагоги і методисти, що працюють з дітьми на різних етапах навчання, відводять велике місце казкам при вивченні іноземної мови. Казка є незамінним засобом формування позитивної мотивації у школярів на початковому етапі вивчення англійської мови. Одними з ефективних мотиваційних засобів вчителя англійської мови Короваївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Молчанова С.О. є заняття театралізованою діяльністю.
15 квітня на базі школи відбувся семінар вчителів англійської мови. Вчителі району відвідали урок у 4 класі, урок, що включав елементи казок, казковий сюжет. Нерозривний зв'язок казки з життям дозволив дітям через ситуації, які були присутні в казці, одержати досвід, як мовний, так і соціальний, котрий їм знадобиться в житті.

Переглядів: 167 | Додав: school-korovai | Рейтинг: 0.0/0