Головна » 2019 » Березень » 27 » Методика викладання модуля «Комп’ютерна анімація»
Методика викладання модуля «Комп’ютерна анімація»

26 березня 2019 року на базі відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської райдержадміністрації на виконання плану роботи методичного кабінету проведено семінар-навчання для вчителів інформатики старшої школи за темою «Методика викладання модуля «Комп’ютерна анімація»». Навчання провів керівник методичного об’єднання вчителів інформатики Проскурня Владислав Анатолійович.

Вчителі ознайомилися з блоком програм, за допомогою яких можна створювати комп’ютерні анімації, спробували самі створювати їх та опрацювали методику вивчення даного модуля в програмі курсу інформатики старшої школи.

В роботі семінару-навчання взяла участь методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Бузало К.І.

Переглядів: 103 | Додав: school-korovai | Рейтинг: 0.0/0