Головна » 2018 » Грудень » 10 » Математичний бум
Математичний бум

З 3 по 7 грудня під керівництвом вчителя математики Гребень Ю. В. в нашій школі пройшов тиждень математики. Для участі в тижні були залучені учні 5-10  класів. Кожного дня учні були задіяні у конкурсах, виставках, змаганнях. У п’ятницю, 7 грудня ,був проведений загальношкільний захід «Математичний бум». Учасники команд «Аксіома» (дівчата 5-9 класів) та «Гострий кут» (хлопці 5-9 класів) продемонстрували свої знання з алгебри, геометрії, логіки, свою активність, кмітливість, взаємопідтримку. Із незначним розривом перемогу здобула команда дівчат «Аксіома». Тиждень математики  сприяє  розвитку математичної культури та грамотності учнів, логічного, аналітичного та просторового мислення, підвищує інтелектуальний рівень, формує в них практичні навички застосування знань, які вони здобули на уроках математики.
Діти отримали багато позитивних емоцій та задоволення.

Переглядів: 18 | Додав: school-korovai | Рейтинг: 0.0/0