Головна » 2011 » Березень » 28 » Мандрівки Батьківщиною
Мандрівки Батьківщиною
Всі звикли – раз учитель – значить повинен навчати інших. Але для того, щоб навчати когось і учитель повинен безперервно підвищувати свій культурний , освітній рівень.
Тому педагоги нашої школи не забувають про це. Поруч з офіційними планами підвищення освітньої кваліфікації на курсах в Полтавському інституті післядипломної освіти мають і свій, шкільний план підвищення культурного рівня та ерудованості.
В жовтні 2010 року учителі школи відвідали місто Батурин – козацьку столицю. А в березні 2011 року – група вчителів побувала в місті Львові, яке подарувало учасникам екскурсії багато позитивних вражень. Адже музеї, собори- це унікальні пам’ятки нашої історії, - це передача унікальних знань і вмінь наших предків - українців від минулих поколінь до сьогодення.

Надзвичайно цікавим видався похід до Львівського академічного театру ім. Леся Курбаса на прем’єру вистави за драмою-феєрією Лесі Українки «Лісова пісня» . Оригінальність ідеї, незвичне поєднання професійної гри акторів з органічним вживленням в образ глядачів залишило в серці яскравий слід.

Категорія: Дозвілля | Переглядів: 386 | Додав: school-korovai | Рейтинг: 0.0/0