Головна » 2013 » Квітень » 20 » Кубок Гребінківського району з легкої атлетики
08:52
Кубок Гребінківського району з легкої атлетики
17 квітня учні нашої школи брали участь в спортивних змаганнях Кубок Гребінківського  району з легкої атлетики.
Анна Магазій зайняла перше місце в категоріїї срибки у висоту з результатом 130 см.;
Ульянченко Владислав у цій же категорії заняв третє місце з результатом 160 см.;
Кінзера Олександр зайняв друге місце в стрибках у висоту з результатом 145см,;
Кравченко Микола зайняв друге місце по стрибкам у висоту в молодшій категорії з результатом 100 см,;
Коляда Даша зайняла друге місце по стрибкам у висоту з результатом 105см,;Коляда Тетяна зайняла друге
 місце у цій же категорії з результатом 105 см.Також проводились змагання з бігу на довгі та короткі
дистанції відзначались такі учні:Остапко Ірина зайняла друге місце з бігу на 400м. з часом 1.14.2 ;
Демік Юлія зайняла друге місце з бігу на 1500м з часом 6.41.7 хв., третіми були хлопці у естафеті 4х100 м,
Також були змагання з категорії штовхання ядра,відзначився учень нашої школи Паршин Борис, який зайняв друге місце з результатом 9.50м.
Загалом команда нашої школи зайняла третє загальнокомандне  місце! Вітаємо призерів!
Категорія: Спорт | Переглядів: 336 | Додав: school-korovai | Рейтинг: 0.0/0