Головна » 2013 » Травень » 22 » "Кращий клас року"
"Кращий клас року"
У конкурсі "Кращий клас року" перемогли ми - учні 9 класу.
Ми не стояли осторонь шкільного життя. Бігати вміємо. Маємо І місце із загальношкільного кросу та ІІ місце на районних змаганнях у Остапко Іри, у неї ж ІІ місце з бігу на 400м.
Маємо своїх силачів. Паршин Боря завоював ІІ місце зі штовхання ядра та І з тенісу.
Займаємося й лицедійством. Драматичний гурток приємно вразив глядачів на районній сцені. Наша Мавка – Аня Панімаш – зайняла ІІ місце в номінації найкраща жіноча роль, а Лукаш – Гавриленко Юра – також ІІ місце в номінації  найкраща чоловіча роль.
Найкращі співці теж у нашому класі – це Мосійчук Катя та Гавриленко Юра.
А що ж навчання?! Тут ось за приклад для всіх – Іра Гавриленко та Аня Панімаш. Їх імена й на лінійці звучать і перехідний вимпел нерідкий гість у класі.
То й мають Гавриленко Іра ІІ місце – з географії, ІІІ місце – з української мови, ІІІ місце – з фізики та ІІІ місце - інформатики.
Аня Панімаш – ІІІ місце з географії.
Хороший трудовик у нас Гавриленко Юра. На районній олімпіаді з трудового навчання зайняв ІІ місце.
Тож є на кого рівнятися нашим дев’ятикласникам.
Стараймось. Нехай близькою перспективою для кожного з нас буде успішне навчання та активна життєва позиція.
Учні 9 класу
Переглядів: 255 | Додав: school-korovai | Рейтинг: 5.0/1