Головна » 2011 » Березень » 28 » Канікули покликали в дорогу
Канікули покликали в дорогу
«Любимо подорожувати», - скаже чи не кожен з учнів Короваївської школи. Восени відвідали Чернігівщину, побували на Чернечій горі у Каневі. Покласти квіти до підніжжя пам’ятника Кобзареві – це вже душевна потреба, бо могила Т.Г. Шевченка – святе місце для кожного українця.
 Весна з першими подихами легенького вітерця навіяла не тільки нові надії й плани, а й покликала нас знову в дорогу на березневих канікулах.
Київ… Хто не мріяв там побувати? Були серед  учнів і такі, хто відвідав це місто вперше.
Скільки вражень від нового, незвіданого, небаченого. Майстер пригодницького жанру Всеволод Нестайко у творі «Тореадори з Васюківки» пише: «Коли люди приїздять до Києва, з чого вони починають? Правильно! З Хрещатика! Так уже заведено…»  І ми не виняток.  Пливли , викроковували вулицями столиці. Скільки для нас, сільських дітей, цікавого.
Все хочеться побачити, а то й доторкнутися, щось придбати. Вміст кишень невмолимо зменшувався, все тихіше ставало в них.
Серце Києва – майдан Незалежності, монумент Незалежності -  все це гідне подиву! У душу кожного з нас вливалася радість, що ми - громадяни України, що це – наш дім. Потім ми попрямували у Музей води. І треба ж! Навіть не знаючи того, ми відвідали цю історичну пам’ятку у Всесвітній день водних ресурсів, то ж вхід був безкоштовний, та ще й кожний учень отримав у подарунок синю кульку та пляшечку води «Бонаква».
Вода водою, але особливо діти люблять солодощі. А побачити, як вони виготовляються , вдається не кожному.  Вчителі школи Величко І.М. та Мащенко В.П. налагодили зв'язок з відповідальними за екскурсії Кондитерської Корпорації «Рошен»  і домовилися про зустріч.
Світ створення солодощів побачили на власні очі.  Та не тільки побачили, а й покуштували тістечка, цукерки. Ще й  подарунки та гостинці отримав кожний.
Подорож наша завершувалася. В електричці ділилися враженнями.
Солодко, тепло на душі. І нові плани на майбутнє. Пізнаємо світ.  Так хочеться,  щоб він був щирішим, добрішим, кращим.

Враження , почуті від дітей, записала і передала  вчителька української мови та літератури Лисенко Т.П.
Категорія: Дозвілля | Переглядів: 379 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1