Головна » 2011 » Листопад » 7 » Intel@ Навчання для майбутнього
Intel@ Навчання для майбутнього
В рамках реалізації програми Intel@ Навчання для майбутнього 5 листопада завершився тренінг з учителями Короваївської, Мар'янівської та Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Програма Intel® «Навчання для майбутнього» одна з найбільш масштабних міжнародних освітніх програм корпорації Intel. Ініціатива, проголошена 2000 року лише в деяких штатах США, сьогодні охоплює більше 6 млн. вчителів з понад 50 країн світу.
   Інноваційні освітні програми Intel, які добре себе зарекомендували у всьому світі, сприяють  підготовці вчителя сучасного типу, навчають його не тільки користуватися комп’ютером, але і в певній мірі використовувати його потенціал в навчальному процесі, роблячи таким чином урок дійсно сучасним, інформаційно насиченим і цікавим для учнів. Комп’ютер в освіті – це не дань моді, а потужний інструмент для розкриття потенціалу самого вчителя і його вихованців. Навички, які дає програма «Intel Навчання для майбутнього», це дійсно навички для і заради майбутнього, які відкривають нові можливості для навчальних закладів і учнів.
Категорія: Навчання | Переглядів: 388 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1