Головна » 2010 » Грудень » 25 » Intel@ Навчання для майбутнього
Intel@ Навчання для майбутнього
   В рамках реалізації програми Intel@ Навчання для майбутнього розпочалися чергові курси з учителями Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
   Інноваційні освітні програми Intel, які добре себе зарекомендували у всьому світі, сприяють  підготовці вчителя сучасного типу, навчають його не тільки користуватися комп’ютером, але і в певній мірі використовувати його потенціал в навчальному процесі, роблячи таким чином урок дійсно сучасним, інформаційно насиченим і цікавим для учнів. Комп’ютер в освіті – це не дань моді, а потужний інструмент для розкриття потенціалу самого вчителя і його вихованців. Навички, які дає програма «Intel Навчання для майбутнього», це дійсно навички для і заради майбутнього, які відкривають нові можливості для навчальних закладів і учнів.

Прикріплення: Картинка 1
Категорія: Навчання | Переглядів: 494 | Додав: Admin | Теги: Навчання для майбутнього, Проскурня | Рейтинг: 0.0/0