Головна » 2012 » Листопад » 10 » Pайонний семінар директорів шкіл
Pайонний семінар директорів шкіл
В Короваївській  ЗОШ І-ІІІ ступенів 9 листопада 2012 року відбувся районний семінар директорів шкіл на тему: «Ефективність роботи педагогічного колективу  над проблемою школи  «Розвиток творчих здібностей учнів, їх природних задатків на засадах особистісно зорієнтованого навчання».
Мета: - продемонструвати  можливості інформаційно-комунікаційних та інтерактивних технологій, які використовують педагогічний та учнівський  колективи у навчально-виховній роботі;
            -ознайомити учасників семінару з матеріалами творчих методичних напрацювань вчителів та класних керівників школи з навчально-виховної  роботи.
 Президент «Шкільної республіки»   учень 10 класу Тимошенко Богдан (в центрі) , педагог-організатор Мащенко В.П. та міністр « республіки»  Гавриленко Ірина.
 «Огляд учнівської виставки «Світ моїх захоплень»
 «Учнівський виріб «Лялька-мотанка»
 «Українське подвір’я» робота вчительки початкових класів Мащенко Валентини Петрівни.
 Обговорення теми семінару.

Категорія: Навчання | Переглядів: 740 | Додав: school-korovai | Рейтинг: 0.0/0