Головна » 2011 » Березень » 23 » Екскурсія до Кондитерської Корпорації "ROSHEN"
Екскурсія до Кондитерської Корпорації "ROSHEN"
   22  березня група учнів  нашої школи здійснила екскурсійну поїздку до м. Київ. Спочатку ми відвідали кондитерську фабрику  «ROSHEN». Дітям   розповіли  про Кондитерську Корпорацію "ROSHEN", її продукцію, а також фабрики, які входять до її складу. Потім  екскурсовод розповів про секрети виготовлення цукерок «Київ вечірній». Екскурсія продовжилася  на лінії 2-го шоколадного цеху. Для додержання суворих санітарних правил, які існують на всіх фабриках Кондитерської Корпорації "ROSHEN", дітей переодягли  в санітарний одяг. Потім дітей провели навколо виробничої лінії, де вони отримали рідкісну можливість спостерігати за процесом виробництва та пакуванням шоколадних цукерок „Київ вечірній".
  Найбільше задоволення діти дістали від дегустації, де всіх  пригостили, не тільки цукерками, процес виготовлення яких вони щойно побачили, але й іншою продукцією Кондитерської Корпорації "ROSHEN".
   Далі наш маршрут проліг  до столичного Водно-інформаційного центру (відомого в народі як Музей води). Саме в цей  день відзначався Всесвітній День води. Працівники музею подарували на честь свята  сувеніри всім дітям.  Ця екскурсія , наневне,  стане цікавою пригодою для дітей, змусить замислитись над раціональним використанням водних ресурсів у щоденному вжитку

Категорія: Дозвілля | Переглядів: 831 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2