Головна » 2011 » Лютий » 2 » До відзначення 199-ої річниці від дня народження Євгена Павловича Гребінки
До відзначення 199-ої річниці від дня народження Євгена Павловича Гребінки
Гребінка Короваї Проскурня   Час , найвищий критерій істинності всього створеного людиною, показав, що написані Гребінкою понад сто років тому байки, вірші, поеми, повісті, романи продовжують доставляти естетичну насолоду, спонукають до роздумів.
  Готуючись до відзначення 199-ої річниці від дня народження  славного земляка, учні Короваївської ЗОШ взяли участь у районному конкурсі читців творів Євгена Павловича Гребінки. Учениця 11 класу Стеценко Катерина зайняла почесне друге місце з 50 учасників.
  Учні школи дізналися багато цікавого про життя  Є.П. Гребінки з шкільної газети «Дивослово».
  2 лютого , у день народження письменника, учні  ознайомилися з виставкою книг Є.П. Гребінки та підбіркою газетних матеріалів про нього. В цей день у школі учні також з цікавістю прослухали  шкільну радіогазету « Євген Гребінка  -  наш славний земляк»; переглянули відеофільм «Два шляхи, дві долі».
  Учителька української мови та літератури Лисенко Т.П. повідомила  учнів про заходи, які плануються в школі по відзначенню 200-річчя письменника.

Категорія: Навчання | Переглядів: 959 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1