Головна » 2016 » Листопад » 12 » Дитяче читання без кордонів
Дитяче читання без кордонів

Шкільна бібліотека Короваївської ЗОШ І –ІІІ ступенів систематично сприяє поліпшенню  інтересів читання серед підростаючого покоління учнів школи.
           Підтримуючи ініціативу третього Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек  «Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів»  наша   школа і бібліотека впроваджують в життя потребу збільшення темпів читання,  якості та швидкості розуміння прочитаного. Особлива увага відводиться новим  бібліотечним формам, мета яких, зробити читання привабливим для сучасної людини, показати його важливість у розвитку особистості і суспільства в цілому.
            Активно впроваджуєм бібліоквести, які поєднують  гру спорту і інтелекту; бібліофорсажі, де школярі за допомогою книги вивчають правила дорожнього руху.  Бібліофреш і бюро літературних новинок ознайомлять читача зі свіжими новинками    літератури. А літературне кареоке «Дитяче читання без кордонів» проведе конкурс  поезії під музичний супровід. Наша мета – підтримати розвиток читача, як особистості, здатної самостійно і вільно мислити і діяти в умовах інформаційного суспільства.

Переглядів: 81 | Додав: school-korovai | Рейтинг: 0.0/0