Головна » 2011 » Лютий » 28 » Держава змусить українських школярів купувати нетбуки
Держава змусить українських школярів купувати нетбуки
В Україні мають намір перевести всі навчальні матеріали в програму на базі 4G-мережі і таким чином заощадити 400 млн грн на виданні підручників. Про це на презентації проекту "Відкритий світ" розповів керівник робочої групи "Національні проекти" Владислав Каськів.

Він відзначив, що 1,5-2 млн школярів зможуть придбати нетбуки вартістю до 2 тис. грн за схемою безпроцентного кредиту. А відмінники, за його словами, зможуть отримати нетбуки безкоштовно. Процентна ставка за кредитом для інших школярів уточнюється.

Нагадаємо, що в серпні 2010 року Президент України Віктор Янукович обрав "Відкритий світ" у числі 10 національних проектів, які підлягають першочерговій реалізації.

У рамках цього проекту планується ввести в українських школах мультимедійні уроки, забезпечити всіх школярів комп'ютерами і побудувати національну мережу 4G, яка використовуватиметься з освітньою метою.
Категорія: Навчання | Переглядів: 314 | Додав: school-korovai | Рейтинг: 0.0/0