Головна » 2018 » Жовтень » 10 » День учителя.
День учителя.

Один раз у рік, у найпрекраснішу пору, коли шелестить падолистом осінь, у лузі снує мереживо бабиного літа, дерева вдягаються в осінню позолоту, а над землею пламеніють різнобарвні квіти, приходить величне свято – День учителя.
Свята приходять і відходять, змінюються дати і події, їх забувають і відроджують. Але День учителя святкувався завжди. Традиційно відзначили його в Короваївській школі.
В нашій школі працюють люди кожне слово яких наповнене глибинним змістом та певною філософією. Це освічені, інтелектуальні, добрі, виховані особистості, яким кожен учень має право довіряти на всі сто відсотків.Діти привітали чудовим концертом “Серце віддаю вчителям”, квітами та просто приємними словами.Усе це разом з чудовою сонячною погодою створило святкову атмосферу та гарний настрій.

Переглядів: 11 | Додав: school-korovai | Рейтинг: 0.0/0