Головна » 2014 » Лютий » 4 » День спортивної шани
День спортивної шани
29 січня  у рамках  тижня шани школи відбулась  зустріч учнів з випускниками  різних років.
В Короваївській ЗОШ І-ІІІ  ступенів стало доброю традицією,що ця зустріч проходить у спортивному залі і ця зустріч - гра з баскетболу.
І знову чотири тайми напруженої боротьби, емоції через край, гіркота маленьких невдач, радість перемоги - все як у шкільні роки для випускників.
Для теперішніх учнів - можливість вдосконалити свою спортивну майстерність, зайвий раз переконатись у необхідності занять фізичною культурою не лише в школі, та свідомого вибору на користь здорового, та активного способу  всього подальшого життя.
 Щодо самої гри... Рахунок: 55 на 42- перемога випускників, а переможених у цей день просто бути не могло.

Категорія: Дозвілля | Переглядів: 195 | Додав: school-korovai | Рейтинг: 5.0/1
це був просто фурор!!!