Сучасна шкільна бібліотека – є важливою складовою нової системи освіти.  Сучасне освітнє середовище переживає етап  повного перезавантаження та реформування. Нова українська школа будує умови приємного навчання і дає знання учням, які уміло застосуються в їх житті. Наша Короваївська шкільна бібліотека долучається до участі у Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек, що сприятиме консолідації зусиль діяльності бібліотеки в освітньому процесі. Шкільна бібліотека – осередок  формування національної гідності школяра, патріотичного виховання. Біблі ... Читати далі "

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 53 | Додав: school-korovai | Дата: 11.11.2019 | Коментарі (0)

Дослідницька група Короваівськоі ЗОШ під керівництвом учительки географіі  Савенко С.М. взяла участь у обласному дитячому еколого-краєзнавчому конкурсі "Малі ріки Полтавщини" і нагороджені грамотою.

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 45 | Додав: school-korovai | Дата: 11.11.2019 | Коментарі (0)