Головна » 2012 » Лютий » 26 » Гості з Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України
Гості з Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України
Головний спеціаліст відділу взаємодії з місцевими органами виконавчої влади та самоврядування департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України Запорожець Тетяна Миколаївна разом із начальником відділу освіти Гребінківської РДА Лисогор Валентиною Миколаївною 23 лютого 2012 року відвідала Короваївську ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Її цікавили питання:
Якість знань дітей сільської школи, використання інформаційно-комунікаційних технологій, матеріальні та фінансові проблеми школи та шляхи їх вирішення.
Під час зустрічі з педагогічним колективом школи Тетяна Миколаївна поцікавилася пропозиціями вчителів щодо поліпшення умов навчально-виховного процесу.
Категорія: Навчання | Переглядів: 496 | Додав: school-korovai | Рейтинг: 0.0/0