26  квітня Україна і світ згадували аварію на Чорнобильській атомній станції. 25 років минуло відтоді, як у новітній історії з’явився запис про найбільшу техногенну катастрофу. Вшанували пам’ять жертв радіації і разом відзначили сумні роковини і у нашій школі. Провели лінійку пам’яті, присвячену 25-й річниці Чорнобильської катастрофи, трагедії  всього  людства «Попіл людського смутку в серцях наших навіки..»
За дням ... Читати далі "
Категорія: Навчання | Переглядів: 456 | Додав: Admin | Дата: 26.04.2011 | Коментарі (0)

Школа - наш другий дім, а в домі повинно бути затишно, чисто. Над цим постійно працює як педагогічний колектив, так і технічний персонал. На фото: робітник Гавриленко Г.М. виконує ремонт ґанку школи,а допомагає йому в цьому вчитель трудового навчання Тимошенко В.В.
Переглядів: 652 | Додав: Admin | Дата: 26.04.2011 | Коментарі (0)