Головна » 2009 » Червень » 18 » «Журавлик» знову зібрав дітей до школи
«Журавлик» знову зібрав дітей до школи

Пролунав останній дзвінок, сповіщаючи учнів про кінець навчання і початок літнього відпочинку. А відпочинок учнів Короваївської ЗОШ І-ІІІ ступенів розпочався з екскурсії в місто Гребінку 1 червня на Міжнародний день захисту дітей, а потім в місто Київ, де діти відвідали зоопарк та музеї.

Цікаво та захоплююче проводять час діти у таборі відпочинку  «Журавлик»  при Короваївській ЗОШ І-ІІІ ступенів, директор табору Проскурня Т. О. Багато часу хлопчики та дівчатка проводять на свіжому повітрі, граючи в ігри, здійснюючи прогулянки, екскурсії та походи.
      Разом з вихователями табору Величко І.М. та  Петриченко А.В. організовано збір лікарських трав, змагання з міні-футболу, конкурси «Шукаємо таланти» та конкурс на кращу зачіску. Цікаво пройшов день бантиків і веснянок. Діти із задоволенням прикрашали себе і свій одяг  різноманітними бантиками і розмальовували обличчя веснянками. А які красиві і незвичайні віночки сплели діти на конкурс. Запам’ятався дітям день зустрічі із працівниками комітету у  справах сім’ї та молоді. Велику увагу у таборі приділяємо  спорту та зміцненню здоров’я дітей.
Цьому сприяють різні змагання, естафети.
      Велике значення в оздоровленні дітей має смачна, калорійна та багата на вітаміни їжа. В щоденний раціон включено свіжі овочі та фрукти.
      Діти насолоджуються літнім відпочинком, якого з нетерпінням чекали на протязі навчального року.

Переглядів: 623 | Додав: school-korovai | Рейтинг: 2.3/3