Головна » 2018 » Грудень » 5 » 16 днів проти насилля
16 днів проти насилля

З метою привернення уваги учасників навчально – виховного процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення, щорічно у Короваївській ЗОШ І-ІІІ ступенів проводяться різноманітні заходи у рамках акції «16 днів проти насилля», а саме: виховні та інформаційні години, виставка-огляд літератури, створено інформаційний куточок для учнів, запроваджено “Скриньку довіри”, учні 6-7 класів взяли участь у конкурсі малюнків на тему: “Світ без насилля очима дитини”. Проведені заходи,стали приводом для аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей. Сприяли вихованню в учнів людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків, а також шанобливе ставлення до людей(дітей) хворих на ВІЛ. Пам'ятайте! Потрібно бути уважними до людей та особливо дітей, які вас оточують, та не залишайте їх у біді.

Переглядів: 22 | Додав: school-korovai | Рейтинг: 0.0/0