Неділя, 20.09.2020, 07:58
Короваївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Вітаю Вас Гость | RSS
 
Меню сайту
Останні новини
Розділи новин
Навчання [46]
Дозвілля [38]
Спорт [44]
Конкурси [17]
Учнівське самоврядування [13]
Художня самодіяльність [7]
Історія школи

з 1 весесня 1993 року ...
 
З 1993 року школа була реорганізована в 11-річну школу. В цей час школа поповнила свою матеріально-технічну базу колісним трактором МТЗ-80, який був подарований школі місцевим господарством. Була введена тракторна справа, яку вів вчитель трудового навчання Биковець Віктор Петрович, а інструктором  був досвідчений механізатор Курочка Микола Ілліч. В 2000 році було завершено будівництво добудови школи для початкових класів. Воно було розпочате тому, що приміщення школи , яка була відкрита в 1976 році, було розраховане на 182 учні і 8 класів. А в цей час школа була вже 11-річною і в ній навчалось більше 200 дітей. Крім того була введена тракторна справа ще з 1993 року, потрібне було також  окреме приміщення  і для комп'ютерів, спальне приміщення та ігрова кімната для дітей 6-річного віку.Тому, через нестачу приміщень і вирішено було будувати додаткові приміщення, з 'єднавши їх з колишньою будівлею сільської Ради. До цього часу сільська Рада вже знаходилася в новому приміщенні, а це - старе- передали школі. В ньому розмістили клас, спальне приміщення, ігрову кімнату для першокласників 6-річок. Значних зусиль доклав для спорудження приміщення добудови голова села Копилов Юрій Петрович, голова колгоспу. 

 

   Учень школи Головко Григорій на заняттях з тракторної справи біля шкільного трактора.
  
Учні школи під час звіту шкільної художньої самодіяльності.
 Зліва направо: танцювальний колектив у складі Гавриленко Раїси, Шершень Оксани, Копилової Інни, Коркішко Тетяни, Запорожець Надії, Дяченко Валентини.

 

Потім в школі появилась і спортивна техніка -  3 карти марки "Патріот" (2) та "Піонер" (1).

 
 

Урочисте відкриття добудови школи.

 

 

 113

 

 

Вперше за історію школи в 1997  році її відвідав іноземний гість. Це був пан Тео Брендель з Німеччини та журналіст з Запоріжжя Віктор Петрович Педак.

 
 
 
 
 
 
  Вони подарували з своїми автографами книгу В.П. Педака на згадку колективу школи. В книзі є згадка про відвідини Короваївської школи та фотографія зустрічі гостей.
18 квітня 2005 року шановні гості знову побували в школі, зустрілися з учнівським та учительським колективами школи. Віктор Петрович Педак, який невтомно працює над темою людяності під час Другої світової війни, знову зробив цінний подарунок - книгу , яку він щойно написав: "Дякуємо і мертвим , і живим"

 

 

 Педагогічний  колектив школи 24 травня 1997 року. Верхній ряд: вчитель фізики та математики Левченко Андрій Олександрович , вчитель фізкультури Федорченко Володимир Дмитрович, вчитель трудового навчання та креслення Биковець Віктор Петрович, вчителька початкових класів  Курочка Людмила Петрівна, вчителька зарубіжної літератури та російської мови Василенко Надія Олексіївна, вчителька початкових класів Петриченко Алла Василівна, вчителька математики Кривенченко Валентина Іванівна, вчителька географіїї Савенко Світлана Миколаївна, бібліотекар Биковець Любов Анатоліївна, вчитель історії та права Кіприк Віталій Олексійович, директор Кривенченко Микола Федорович;
сидять: вчителька математики Левченко Тамара Вікторівна, вчителька початкових класів Проскурня Тетяна Олександрівна, вчителька української мови та літератури Лисенко Тамара Петрівна, вчителька початкових класів Рябокінь Тетяна Олексіївна, вчителька української мови та літератури Смик Галина Іванівна, вчителька англійської мови Кодола Раїса Миколаївна, вчителька хімії та біології Омельченко Наталія Петрівна, викладач швейної справи Конюшок Раїса Володимирівна, старша вожата Литвякова Наталія Григорівна.

В 2001 році в школу пішли першокласники, які будуть здобувати 12-річну освіту.На цій світлині - 1-й клас з учителькою Проскурнею Т.О. під час свята - Першого дзвоника та Дня знань.

  

 
 
На початку 2000-х років школярі доклали багато зусиль для озеленення села. На знімку - висадка саджанців біля сільського водосховища.
На передньому плані - учень школи - Проскурня Ярослав.

 
 В 2006 році школі, яка була збудована 1976 року, виповнилося 30 років. Педагогічний колектив школи вирішив запросити на цей ювілей випускників за всі 30 років, провести урочисте засідання з цієї нагоди , святковий концерт, зустрічі випускників з своїми класними керівниками та будівельниками, почесними гостями.
 Місцевий Будинок культури під час проведення урочистої частини та концерту, в якому брали участь і гості та випускники минулих років , був повністю заповнений. На зустрічі були присутні і керівники району - заступник голови райради Волошин , начальник районного відділу освіти Бондаренко Н.В.  Відвідали школу і директори загальноосвітніх шкіл району. В школі для колишніх учнів силами педколективу було зібрано фото і оформлено цікаву фотовиставку на тему "Летять роки, спливає час, та школа пам'ятає вас ..." Тут було представлено світлини всіх випускників за 30 років з їх прізвищами , газетні матеріали про досягнення колишніх учнів школи.
Учительський колектив школи з великим хвилюванням і задоволенням зустрічався з своїми вихованцями , які ставши дорослими людьми і поринувши в сьогоденні клопоти, все ж ніколи не забувають школу. Одним з найдорожчих подарунків зробив колишній випускник школи, полковник міліції Запорожець Анатолій, подарувавши педагогам поетичний твір:
"Дружньому колективу школи присвячується!"
Короваївська школа вже не на "куточку",
Про неї в серці залишився слід,
Сьогодні ми - твої сини і дочки,
Прийшли до тебе через 30 літ.
                                В наших серцях і щемно й сокроменно,
                                В дитинство знову кличе твій дзвінок,
                                О люба школо, на твоє знамено,
                                 Ми дружби нашої кладем вінок.
Щороку школа дітками щебече,
Де мати жде з війни своїх синів,
Навчає гідну зміну Кривенченко,
Із дружнім колективом вчителів.
                                 О любі вчителі - ми Ваші боржники,
                                 Ми Ваші діти тих далеких літ,
                                 Прийміть же Ви від нас учеників,
                                 Низький уклін й сердечний наш привіт.
Щоб Вас люди завжди шанували,
Щоб щасливою доля була,
Щоб Вас учні вітали,
За Ваші хороші діла.
                                 Нехай тебе голубить мирне небо,
                                 І хоч нема до тебе вороття,
                                Та тільки, школо, знай, ми прийдемо до тебе,
                                 Бо всі шляхи від тебе у життя.
Я з ювілеєм школи всіх вітаю,
Вчителям міцного здоров'я бажаю,
Хай живуть у серцях почуття високі,
Хай усім дарує доля 100 щасливих років.
 Подяка від відділу освіти на честь 30-річчя школи.
 З 2006 році бере в школі традиція проведення Малих олімпійських ігор.
 Урочисте відкриття. Піднімають стяг Малих олімпійських ігор учні Стеценко Аня, Проскурня Яна, Проскурня Ярослав, Буряк Олександр, які вперше в школі проведені в 2006 році.

                                    

Вогонь було запалено Копиловим Юрієм Петровичем від факела, з яким він брав участь в олімпійській естафеті в 1980 році.
 
 
В школі працює туристичний гурток під керівництвом турорганізатора Кіприка Віталія Олексійовича.Шкільні команди старшої та молодшої вікової групи неодноразово в 90-х та 2000-роках здобували призові та перші місця під час проведення районних туристичних зльотів, брали участь в обласних.
 

На знімку - турорганізатор школи Кіприк Віталій Олексійович та  учениця Безкоровайна Яна під час проведення районного зльоту юних туристів.
 
 Святкування Нового року. Учитель музики Син Анатолій Панасович та учениці початкових класів виконують пісню. 
 
Переможниця районної олімпіади з біології, відмінниця, Гавриленко Тетяна.
 В 2007-2008 навчальному році було введено зовнішнє незалежне оцінювання для випускників, які бажають вступити до вищих навчальних закладів України.
 
Учень 11 класу в 2008-2009 навчальному році Ковальов Вадим.
Одним з кращих учнів школи в її історії є Ковальов Вадим. Він незмінний переможець шкільних та районних предметних олімпіад з фізики та математики, активний учасник учнівського наукового товариства МАН. В 2009 році він здобув перші місця в районних предметних олімпіадах з фізики та математики, а також його робота визнана в районі кращою серед учнівських наукових робіт з фізики. На обласній олімпіаді в м. Полтава з математики він виборов  третє місце, з фізики восьме, а його наукова робота "Фізичні властивості води" - друге місце серед учасників на конкурсі -захисті учнівських наукових робіт , який теж відбувся в м. Полтаві.
Форма входу
Календар новин
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Друзі сайту

Locations of visitors to this page

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Интеллектуальная поисковая система Nigma.ru
Korovai © 2020