П’ятниця, 15.11.2019, 16:20

Конкурси [17]
Учнівське самоврядування [13]
Художня самодіяльність [7]

з 1 весесня 1976 року ...

1 весесня 1976 року відбулося відкриття Короваївської восьмирічної школи. На це торжество в Короваї прибув другий секретар Гребінківського райкому партії товариш Кадура М.І., завідуючий Гребінківським райвно товариш Хребет Г.Ф., начальник БУ-27 Баклач М.С. та батьки учнів.

Привітання від завідуючого районним відділом освіти Хребта Г.Ф.

Виступає перед учнями та вчителями начальник БУ-27 Баклач М.С.

Стрічку на вході до школи перерізає другий секретар Гребінківського райкому партії Кадура Микола Іванович.

1 Вересня 1976 року. Виступ на урочистому відкритті школи директора Лагути Миколи Григоровича.

Символічний ключ від нової школи вручив начальник БУ-27 м. Гребінки товариш Боклач секретарю парторганізації колгоспу «Дружба» Гавриленко Галині Єгорівні , а вона передала цей ключ директору школи Лагуті М.Г. Нова школа гостинно прийняла в свої світлі класи молодих господарів - учнів 1-8 класів.

Педагогічний колектив в день відкриття школи 1 вересня 1976 року: в першому ряду - зліва направо - вчителька початкових класів Бутенко Раїса Петрівна, вчителька української мови та літератури Смик Галина Іванівна, вчителька хімії та біології Омельченко Наталія Петрівна, вихователька групи продовженого дня Лагута Галина Андріївна, вчителька фізкультури Ліхацкая Ніна Петрівна, вихователька групи продовженого дня Мироненко Валентина Іванівна, старша вожата Кудіна Тамара Анатоліївна; в другому ряду зверху- зліва направо -  вчителька початкових класів Запорожець Віра Іванівна, вчитель географії Клименко Йосип Григорович, директор школи , вчитель математики Лагута Микола Григорович, вчитель німецької мови Приймак Роман Михайлович, вчителька Клименко Галина Трохимівна.
  Колектив учителів на початку 80-х років.

В новій школі учні проводили спостереження за погодою на географічному майданчику. Горовенко Володимир знімає покази приладів.

В 1984 році директором школи було призначено Кривенченка Миколу Федоровича. В цей час у школі працював дружний колектив учителів у складі :вчителька початкових класів Запорожець Віра Іванівна,  вчителька початкових класів Бутенко Раїса Петрівна, вчителька початкових класів Курочка Людмила Петрівна, вчителька української мови та літератури Смик Галина Іванівна, вчителька української мови та вихователь групи продовженого дня Лисенко Тамара Петрівна, вчитель історії  та музики Коркішко Петро Онисимович та його асистент Коркішко Галина Кузьмівна,вчитель трудового навчання, креслення Биковець Віктор Петрович, вчитель математики Лагута Микола Григорович, вчителька математики Мироненко Валентина Іванівна, вчителька хімії та біології Омельченко Наталія Петрівна, вчителька географії та вихователь групи продовженого дня Лагута Галина Андріївна, вчитель фізкультури Копилов Юрій Петрович, старша піонервожата Петриченко Наталія Миколаївна.

З 1986 року школа була реорганізована в девя'тирічну. Дітям доводилося не лише вчитися, а й працювати в місцевому колгоспі на різних роботах.

Учні школи весною висаджують помідори на ланах колгоспу "Дружба".  В центрі фото - поливає водою з відра саджанці Шершень Євгеній.

Школярі працюють  на перебиранні картоплі в місцевому колгоспі "Дружба"
Обличчями до глядача знаходяться Запорожець Надія, Онищенко Юрій, Запорожець Людмила, Литвяков Олег, Проскура Надія.

Календар новин
«  Листопад 2019  »